INNOWACYJNE URZĄDZENIAZoofizjoterapia dla dużych i małych zwierząt

INNOWACYJNE URZĄDZENIAInnowacyjne rozwiązania w fizjoterapii zwierząt

INNOWACYJNE URZĄDZENIANieinwazyjna diagnostyka i profilaktyka układu sercowo-naczyniowego

Nowoczesne metody fizykoterapeutyczneInnowacyjne urządzenia

Dążymy do perfekcjiRośniemy, by sprostać Twoim oczekiwaniom

Firma BTL Polska Sp. z o.o. została założona w roku 2001 i jest oficjalnym przedstawicielem firmy BTL w Polsce. BTL Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem, pomocą i opieką nad nowymi, jak również stałymi użytkownikami aparatury. BTL Polska oferuje pełną gamę usług dodatkowych, takich jak: pomoc techniczna i serwisowa, doradztwo, szkolenia i seminaria, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, rabaty dla stałych klientów, system finansowania zakupu (leasing, raty), wsparcie w uzyskaniu dofinansowania.

W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. znajduje się szeroka gama urządzeń medycznych, stworzonych z myślą o pomocy ludziom, natomiast doświadczenie z nimi związane otworzyło możliwość, by pomagać również zwierzętom. Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz intuicyjność użytkowania. Cechują się one doskonałymi parametrami oraz jakością wykonania.

Budujemy firmę w trosce o wartości każdego pacjentaZobacz jak pomagamy

Potrzeby pacjentów są w sercu każdej podjętej przez nas decyzji Skuteczność potwierdzona klinicznie

Innowacyjna fizykoterapia w weterynarii to intensywne i najskuteczniejsze metody walki z bólem na skutek urazów, terapia ostrych i przewlekłych schorzeń narządu ruchu, szybka regeneracja i mniejsza ilość zabiegów w serii. Innowacyjne zabiegi charakteryzują się zdecydowanie wyższą intensywnością bodźca, stąd zabiegi wykonywane są z kilkudniowymi przerwami.

Podstawowa fizykoterapia oferowana weterynarii to stopniowe i skuteczne rozwiązanie w terapii schorzeń narządu ruchu, zarówno w stadiach ostrych, jak i przewlekłych, doskonały sposób na przyspieszenie gojenia oraz regeneracji. Charakteryzują się brakiem objawów pozabiegowch oraz codzienną aplikacją.

Aparaty kardiologiczne to nieinwazyjne rozwiązanie w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego. Wykorzystywane podczas badań aparaty EKG, nowoczesne holtery umożliwiają monitoring pracy serca pacjenta, odpowiednią diagnostykę i wybór metod leczenia. Dzięki takim urządzeniom możliwe jest wykonanie oraz analiza zaburzeń rytmu serca w chwili badania, a także niemiarowości występujące w ciągu doby.

Bądź na bieżąco!

Podłącz się do naszych społecznościowych kanałów informacyjnych i bądź na bieżąco z zawsze aktualnymi informacjami z zakresu dostępu do finansowania, podnoszenia konkurencyjności i internacjonalizacji firmy. Zapraszamy!

facebook youtube